CartaSi Kasíno

CartaSi Kasíno

 • Paddy Power Kasíno
  Metódy vkladu:
  SwitchPayPalMaestroLaserApplePay
  a viac...
  Hodnotenie
  9.7
  Vitajte bonus
  100% do 400 dolárov
  +18 | Iba noví hráči
 • Two-Up Kasíno
  Metódy vkladu:
  Bank Wire TransferMasterCardBitcoinNeosurfBitcoin
  a viac...
  Hodnotenie
  9.3
  Vitajte bonus
  100% do 400 dolárov
  +18 | Iba noví hráči
 • Bitfiring Kasíno
  Metódy vkladu:
  MiFinityMasterCardMaestroSticPayNeteller
  a viac...
  Hodnotenie
  9.9
  Vitajte bonus
  Vklad 1 - 125% až do 100 EUR
  +18 | Iba noví hráči
 • Scatterhall Kasíno
  Metódy vkladu:
  PicpayVisaPicpayRipplePOLi
  a viac...
  Hodnotenie
  9.8
  Vitajte bonus
  200% zápasový bonus až do 7 000 dolárov + 30 točení na veľkej hre
  +18 | Iba noví hráči

Recenzia CartaSi ako vkladová metóda v kasíne

Obsah

CartaSi je populárna platobná karta v Taliansku, ktorú je možné použiť aj ako vkladovú metódu v online kasínach. Čítajte ďalej a zistite, aké sú výhody a nevýhody použitia CartaSi ako vkladovej metódy v kasínach.

Výhody použitia CartaSi

CartaSi je jednoduchá a pohodlná vkladová metóda, pretože ju používajú mnohí obyvatelia Talianska a je preto široko dostupná. Okrem toho, používanie CartaSi je bezpečné a spoľahlivé, pretože túto platobnú kartu vyvíja spoločnosť Mastercard.

 • Mnohé kasína umožňujú vklady cez CartaSi s minimálnou sumou 10 EUR a maximálnou sumou 1000 EUR.
 • Vklady cez CartaSi sú okamžité a väčšina kasín nepožaduje žiadne poplatky za ich použitie.
 • Kasína zabezpečujú ochranu údajov hráčov a spracovávajú informácie o karte v bezpečí a súlade so všetkými relevantnými predpismi a nariadeniami.

Nevýhody použitia CartaSi

Jednou z nevýhod použitia CartaSi vo vkladovej metóde v kasíne je to, že nie všetky kasína ju prijímajú ako platobnú kartu. Okrem toho, niektoré kasína môžu požadovať poplatky za vklad cez CartaSi. Ďalšou nevýhodou je, že CartaSi nie je vždy dostupná pre hráčov mimo Talianska.

Navyše, CartaSi môže byť pre niektorých hráčov obmedzujúcou vkladovou metódou, pretože existuje maximálna sumy vkladu a sumy výberu, ktoré môžu kasína nútiť hráčov používať iné vkladové metódy s vyššou limitou.

Ako používať CartaSi ako vkladovú aj výberovú metódu

Pre vklad s CartaSi budete musieť zadať číslo karty, dátum expirácie a CVV kód. Tieto informácie sú zabezpečené, pretože kasíno používa moderné technológie ochrany a utajenia informácií.

Pre výber s CartaSi môžete použiť bankomat alebo online bankový účet s platobnou kartou. Čas, ktorý trvá na výber, sa zvyčajne líši v závislosti od kasína a môže trvať až niekoľko pracovných dní.

 • CartaSi je kompatibilná so smartfónmi a tabletmi na platformách Android a iOS.
 • Pri vklade a výbere cez CartaSi nemusíte zadávať žiadne osobné informácie vrátane adresy.

Záver

Výhody použitia CartaSi ako vkladovej metódy v kasíne zahŕňajú jej pohodlnosť a bezpečnosť. Nevýhodami sú obmedzenia na sumu vkladu a výberu a skutočnosť, že nie všetky kasína ju prijímajú ako platobnú metódu.

Okrem toho, CartaSi nie je vždy dostupná pre hráčov mimo Talianska a môže byť spojená s niektorými poplatkami. Napriek tým je CartaSi pre mnohých hráčov v Taliansku populárnou vkladovou metódou a môže byť dobrým riešením pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú a bezpečnú metódu vkladu.

CartaSi Kasína: často kladené otázky

Ako funguje CartaSi ako platobná metóda v kasínach?

CartaSi je platobná karta, ktorá umožňuje hráčom vkladať peniaze na svoje hráčske účty v online kasínach. Stačí vybrať si tento spôsob vkladu, zadať svoje údaje a potvrdiť platbu.

Musím mať aktívny účet v banke, ktorá spolupracuje s CartaSi?

Áno, pre použitie karty CartaSi musíte mať účet v jednej z talianskych bánk, ktoré spolupracujú s touto platobnou metódou.

Je použitie CartaSi ako platobnej metódy v online kasínach bezpečné?

Áno, CartaSi je bezpečný spôsob platby v online kasínach. Kasína používajú šifrovanie SSL, aby chránili vaše osobné údaje. Okrem toho je CartaSi povinný dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia, ktoré chránia vaše finančné údaje.

Je možné použiť CartaSi na výber výhier z online kasín?

Nie, na žiaľ, CartaSi nie je povolená pre výbery z hráčskych účtov v online kasínach. Musíte zvoliť inú platobnú metódu na výber svojich výhier.

Ako rýchlo prebehne platba cez CartaSi v online kasíne?

Platba cez CartaSi je pomerne rýchla a zvyčajne sa spracováva okamžite. Ak však došlo k oneskoreniu, kontaktujte prosím svoju banku, aby zistila, či existuje nejaký problém.

Musím platiť poplatky za použitie CartaSi?

Zvyčajne sa nevyžadujú žiadne poplatky za použitie karty CartaSi, ale vaša banka by mohla účtovať poplatok za prevod peňazí. Skontrolujte prosím podmienky svojej banky, aby ste sa uistili, že pochopíte náklady na použitie tejto platobnej metódy.

Aký je limit vkladov cez CartaSi v online kasínach?

Limit vkladu v online kasínach závisí od konkrétneho kasína a vašej banky. Skontrolujte prosím limity vkladov priamo vo svojom kasíne.

Môžem použiť CartaSi ako platobnú metódu v zahraničných online kasínach?

Áno, môžete použiť CartaSi aj v zahraničných online kasínach, avšak banka by mohla účtovať poplatok za medzinárodný prevod peňazí. Skontrolujte prosím podmienky svojej banky, aby ste sa uistili, že pochopíte náklady na použitie karty CartaSi v zahraničí.