Person to Person Kasíno

Person to Person Kasíno

 • Big Spin Kasíno
  Metódy vkladu:
  MasterCardLitecoinVisaBank Wire TransferBitcoin
  a viac...
  Hodnotenie
  9.6
  Vitajte bonus
  Vitajte bonusový balík 500 EUR/USD + 100
  +18 | Iba noví hráči

Metóda vkladu kasína ako osoby - komplexná kontrola

Obsah

Osoba, ktorá sa bežne nazýva P2P, je populárnou možnosťou platby, ktorú poskytuje mnoho online kasín. Ako už názov napovedá, tento spôsob platby umožňuje hráčom prenášať peniaze z jednej osoby na druhú. P2P je spoľahlivá metóda, ale pred použitím pre svoje online hazardné hry musíte porozumieť jej výhodám a nevýhodám.

Ako funguje P2P?

Predtým, ako budete môcť použiť P2P ako spôsob platby, musíte si vytvoriť účet v online kasíne, ktoré akceptuje túto možnosť. Po vytvorení účtu môžete požiadať o uloženie prostriedkov pomocou P2P a kasíno vám poskytne meno a umiestnenie príjemcu. Po vyplnení potrebných formulárov a papierovania dostanete podrobnosti výplaty vrátane mena a umiestnenia odosielateľa a referenčného kódu potrebného na nárok na vaše prostriedky.

 • Plusy:
 • Transakcie P2P sú rýchle a efektívne, čo hráčom umožňuje dokončiť svoje vklady a výbery bez akýchkoľvek oneskorení.
 • Je to pohodlná možnosť, najmä pre hráčov, ktorí nemajú kreditnú alebo debetnú kartu, alebo tých, ktorí ich radšej nepoužívajú na online transakcie.
 • Je to bezpečná možnosť a nemusíte zdieľať svoje osobné finančné informácie, vďaka čomu je v porovnaní s inými spôsobmi platby bezpečnejšou možnosťou.

Zatiaľ čo P2P môže byť medzi niektorými hráčmi obľúbenou voľbou, má tiež svoje nevýhody.

 • Zápory:
 • Jednou z najväčších nevýhod používania P2P je to, že môžete vzniknúť ďalšie poplatky a poplatky, najmä ak dostávate finančné prostriedky z inej krajiny.
 • Musíte tiež vziať do úvahy čas, ktorý potrebuje, aby odosielateľ začal transakciu a príjemca, aby získal prostriedky.
 • Pri používaní P2P je tiež možnosť podvodu, ale väčšina online kasín implementovala bezpečnostné opatrenia na zabezpečenie bezpečnosti transakcií svojich hráčov.

Bezpečnostné opatrenia a poplatky

Ako už bolo uvedené, online kasína, ktoré ponúkajú P2P ako spôsob platby, podnikajú potrebné kroky na zabezpečenie bezpečných transakcií. To zahŕňa technológiu šifrovania a protokoly na ochranu osobných a finančných informácií hráčov. Je nevyhnutné zabezpečiť, aby kasíno, ktoré si vyberiete, má tieto bezpečnostné opatrenia pred použitím tejto možnosti platby.

Pokiaľ ide o poplatky, poplatky sa môžu líšiť v závislosti od online kasína a sumy, ktorú prenášate. Poplatky, ktoré vám vzniknú do značnej miery, závisia od umiestnenia odosielateľa a prijímača, ktoré sa zvyčajne pohybujú medzi 5% a 20%. Predtým, ako sa rozhodnete použiť P2P ako platobnú možnosť, je vhodné si pozorne prečítať podmienky.

Možnosti stiahnutia

P2P sa nepoužíva iba ako možnosť vkladu, ale môže sa použiť aj na výbery. Po podaní žiadosti o výber, online kasíno tento proces začne a dostanete referenčný kód na nárok na svoje prostriedky. Čas, ktorý trvá na dokončenie odberu transakcií, sa líši, ale v porovnaní s inými platobnými možnosťami majú tendenciu byť relatívne rýchle, zvyčajne trvajú približne 2 až 3 dni.

 • Plusy:
 • P2P je pohodlná možnosť výberu, ktorá poskytuje rýchly a efektívny spôsob, ako vyplatiť svoje výhry.
 • Môžete si byť istí, že vaše transakcie budú bezpečné a chránené.

Rovnako ako všetky možnosti platby, aj možnosti výberu P2P môžu mať aj niektoré nevýhody.

 • Zápory:
 • Môžete zažiť niektoré poplatky spojené s výberom, najmä ak dostávate finančné prostriedky z inej krajiny.
 • Výbery používajúce P2P môžu trvať dlhšie, ako sa očakávalo, najmä ak sa vyskytnú problémy s polohou odosielateľa alebo nesprávnymi referenčnými kódmi.
 • Vždy existuje možnosť podvodov alebo podvodov, takže je dôležité zvoliť online kasíno, ktoré zaisťuje bezpečné transakcie.

Záver

Osoba na osobu alebo P2P je spoľahlivou možnosťou platby, ktorá môže poskytnúť efektívne a bezpečné transakcie pre online kasínové vklady a výbery. Táto možnosť má mnoho výhod, napríklad jej pohodlie, bezpečnosť a rýchlosť. Rovnako ako akákoľvek platobná možnosť je však nevyhnutné poznať jej nevýhody vrátane súvisiacich poplatkov, času spracovania a potenciálnych rizík podvodov alebo podvodov.

Celkovo je P2P vynikajúcou možnosťou platby, ktorú by ste mali zvážiť, ak hľadáte bezpečný spôsob prevodu finančných prostriedkov pre vaše online kasínové transakcie.

Person to Person Kasína: často kladené otázky

Čo je metóda ukladania človeka v online kasínach?

Osoba na osobu je metódou vkladu kasína, v ktorom môže hráč prevádzať peniaze do kasína pomocou služby prevodu peňazí na osobu, ako je Western Union alebo Moneygram.

Je metóda vkladu osoby v bezpečí v bezpečí?

Áno, osoba na osobu je metódou bezpečného uloženia. Mali by ste sa však ubezpečiť, že používate serióznu službu prevodu peňazí, ako je Western Union alebo Moneygram.

Ako môžem urobiť vklad pomocou metódy osoby na osobu?

Najprv musíte nájsť online kasíno, ktoré prijíma metódu ukladania osoby. Akonáhle nájdete kasíno, musíte si vybrať možnosť osoby na osobu ako spôsob vkladu a postupujte podľa pokynov na dokončenie prenosu.

Aké sú výhody použitia metódy ukladania osoby na uloženie osoby?

Osoba pre človeka ponúka vysokú úroveň zabezpečenia a vy môžete vykonať vklad pomocou tejto metódy, aj keď nemáte kreditnú kartu alebo bankový účet. Vklady osoby a osoby sa navyše rýchlo spracúvajú.

Existujú nejaké poplatky spojené s metódou uloženia osoby?

Áno, s metódou uloženia osoby s osobou sú spojené poplatky. Poplatky sa však líšia v závislosti od služby prevodu peňazí, ktorú používate, a od množstva peňazí, ktoré prevádzate.

Môžem stiahnuť svoje výhry pomocou metódy uloženia osoby na osobu?

Nie, nemôžete stiahnuť svoje výhry pomocou metódy uloženia osoby na uloženie osoby. Budete si musieť zvoliť inú metódu výberu, ako je bankový prevod, elektronické peňaženky alebo kreditné/debetné karty.

Ako dlho trvá, kým sa peniaze pripočítajú do môjho účtu kasína?

Čas potrebný na pripísanie peňazí na váš účet kasína sa líši v závislosti od služby prevodu peňazí, ktorú používate. Vo všeobecnosti sa však vklady osoby a osoby spracúvajú do 24 hodín.

Je metóda vkladu osoby k dispozícii vo všetkých krajinách?

Nie, metóda ukladania osoby a osoby nie je k dispozícii vo všetkých krajinách. Aby ste zistili, či je k dispozícii vo vašej krajine, musíte skontrolovať službu prevodu peňazí, ktorú používate.