UnionPay Kasíno

UnionPay Kasíno

 • Cleopatra Kasíno
  Metódy vkladu:
  EcoPayzBitcoin CashBitcoinNeosurfiDebit
  a viac...
  Hodnotenie
  9.9
  Vitajte bonus
  100% až do 4 000 EUR, kasíno certifikované bonusom 1. vkladu
  +18 | Iba noví hráči

UnionPay v online kasínach

Obsah

Online kasína sú stále populárnejšie, najmä v posledných rokoch. S nárastom popularity sa aj objavuje viac spôsobov, ako vkladať a vyberať peniaze z online kasín. Jednou z takýchto metód je aj UnionPay.

UnionPay je medzinárodná platobná karta, ktorá bola založená v Číne v roku 2002. Odvtedy sa rýchlo rozšírila do iných krajín, kde sa stala populárnou ako alternatíva k tradičným platobným kartám ako Visa alebo Mastercard.

Výhody a nevýhody

Výhodou vkladu a výberu finančných prostriedkov pomocou UnionPay je jeho rýchlosť a bezpečnosť. Vklad je spracovaný takmer okamžite a môžete začať hrať svoje obľúbené kasínové hry. To isté platí aj pre výber, ktorý býva spravidla vykonaný do 24 hodín po jeho požiadavke.

Ďalšou výhodou UnionPay je jeho široké pokrytie. Karty spoločnosti sú akceptované v mnohých online kasínach na celom svete. To znamená, že nebudete mať problém nájsť kasíno, ktoré tento platobný spôsob prijíma.

Jednou z najväčších nevýhod použitia UnionPay je však fakt, že táto metóda nie je stále všade prijímaná. Niektoré online kasína ju ešte nemusia ponúkať ako možnosť výberu alebo vkladu. Okrem toho sa niektorí hráči môžu obávať o svoju bezpečnosť pri používaní UnionPay kvôli jeho pôvodu z Číny.

 • Výhody:
 • Rýchlosť vkladu a výberu
 • Bezpečnosť
 • Široké pokrytie

Nevýhody:

 • Nie je všade prijímaná
 • Obavy o bezpečnosť kvôli pôvodu z Číny

Ako vkladať a vyberať peniaze pomocou UnionPay

Ak chcete použiť UnionPay ako metódu vkladu alebo výberu vo vašom obľúbenom online kasíne, budete musieť najskôr vytvoriť si účet v tomto kasíne. Následne sa treba prihlásiť do svojho účtu a vybrať si možnosť vkladu alebo výberu, kde by vám už mala byť ponúknutá možnosť použitia UnionPay.

Pri vklade stačí zadať svoje údaje z karty a potvrdiť vklad, ktorý by mal byť spracovaný okamžite. Pri výbery sa postupuje obdobne, avšak proces spracovania trvá spravidla niekoľko hodín alebo dokonca aj 24 hodín.

Hodnotenie

UnionPay je pre hráčov online kasín dobrou voľbou ako metóda vkladu a výberu peňazí. Jeho výhody ako sú rýchlosť, bezpečnosť a široké pokrytie robia tento platobný spôsob veľmi atraktívnym pre hráčov.

Nevýhodou môže byť fakt, že nie je všade prijímaná a niektorí hráči sa môžu obávať o svoju bezpečnosť pri používaní tejto karty.

Záver

UnionPay je dobrá voľba ako metóda vkladu a výberu finančných prostriedkov v online kasínach, pretože ponúka rýchlosť, bezpečnosť a široké pokrytie. Avšak, hráči by mali mať na pamäti, že táto metóda nie je všade prijímaná a môže vzbudzovať obavy o bezpečnosť kvôli svojmu pôvodu z Číny.

UnionPay Kasína: často kladené otázky

Ako funguje UnionPay?

UnionPay je čínska platobná karta, ktorá je akceptovaná po celom svete. Na používanie karty sa musíte najprv registrovať u svojej banky alebo priamo prostredníctvom UnionPay. Potom môžete karta používať ako akúkoľvek inú platobnú kartu.

Je UnionPay k dispozícii pre hráčov online kasín?

Áno, mnoho online kasín akceptuje UnionPay ako možnosť vkladu. Však záleží na danom kasíne, či ponúka túto platobnú metódu alebo nie.

Ako môžem vykonávať vklady do svojho hráčskeho účtu pomocou UnionPay?

Ak je vaše online kasíno kompatibilné s UnionPay, môžete sa prihlásiť do svojho hráčskeho účtu a vybrať „Vklad“ a potom „UnionPay“. Zadajte požadovanú sumu, potvrďte platbu a peniaze by sa mali okamžite zobraziť na vášom hráčskom účte.

Existujú nejaké poplatky pri vkladaní pomocou UnionPay?

Niektoré online kasína môžu účtovať poplatky za použitie konkrétnej platobnej metódy, vrátane UnionPay. Je však dôležité si overiť poplatky s konkrétnym kasínom alebo bankou, ktorá poskytuje kartu UnionPay.

Ako rýchlo sa objavia peniaze na mojom hráčskom účte po vklade pomocou UnionPay?

Peniaze by sa mali objaviť okamžite na vášom hráčskom účte po vykonaní vkladu pomocou UnionPay.

Je UnionPay bezpečná platobná metóda pre online kasína?

Áno, UnionPay je považovaná za bezpečnú platobnú metódu pre online kasína. Karta používa moderné technológie na zabezpečenie vašich finančných transakcií a vaše údaje sú zaistené proti podvodnému použitiu.

Je možné vybrať výhru pomocou UnionPay?

Zvyčajne nie je možné vybrať výhry pomocou UnionPay. Musíte si vybrať inú metódu výberu, ktorú poskytuje vaše online kasíno. Pre viac informácií sa obráťte na svoje kasíno.